• I ty możesz zostać Mistrzem Energii.

• Uczniowie naszej szkoły poczuli nieodpartą potrzebę przekazania swoim kolegom i koleżankom najważniejszych informacji dotyczących oszczędzania energii i dbania o naszą planetę. W ramach Konkursu „Mistrzowie Energii” uczniowie klasy 7 postanowili nagrać krótkie filmiki edukacyjne i z ich pomocą przygotowali prezentację, którą zaprezentowali społeczności szkolnej. W trakcie dyskusji nie zabrakło świetnych pomysłów, które dzieci już wykorzystują w swoich domach.

• Dzień Seniora w Budach Łańcuckich!

• Nasi uczniowie zawładnęli sceną Domu Kultury w Budach Łańcuckich podczas występu z okazji Dnia Seniora. Pierwszy odbył się występ dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I z częścią artystyczną dla Babć i Dziadków z okazji ich święta następnie uczniowie klas I, II, III wystawili Jasełka. Dzieci wspaniale odegrały swoje role za co zostały nagrodzone brawami oraz drobnymi upominkami.

• Dzień Babci i Dziadka.

• W dniu dzisiejszym odbyła się akademia oraz zostały wystawione Jasełka dla babć i dziadków zaproszonych do szkoły z okazji ich święta. Dzieci wspaniale odegrały swoje role, a gromkie brawa co chwilę rozbrzmiewały po sali. Po przedstawieniu wnuczki i wnukowie wręczyli drobne upominki oraz zaprosili swoich dziadków na słodki poczęstunek.

• Kibicujemy na meczu koszykówki.

• W czwartek 5 stycznia 2013r. uczniowie klas III-VIII wybrali się na mecz koszykówki do MOSiR w Łańcucie. Mieliśmy wielką przyjemność kibicować na świetnym spotkaniu PTG Sokół Łańcut przeciwko WKS Śląsk Wrocław, gdzie Sokół sprawił nie lada niespodziankę. Jako pierwszy w sezonie pokonując Mistrza Polski 92/85, udowodnił kolejny raz, że niemożliwe nie istnieje. Wszyscy świetnie się bawili na meczu, a tuż po nim mieliśmy okazję zrobić sobie z naszymi koszykarzami pamiątkowe zdjęcie.