• Zawody sportowe - rok szkolny 2023 / 2024

• II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

• Drużyna chłopców z naszej szkoły zdobyła II miejsce w I Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców, który miał miejsce 19 kwietnia 2024r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Armii Krajowej w Budach Łańcuckich.

• Gminny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców

• 10 stycznia 2024 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach Łańcuckich zajęli I m-ce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców awansowali do zawodów na szczeblu powiatowym. Dzisiaj podczas Powiatowego Finału Igrzysk Dzieci w Tenisie Stołowym dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy III. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• I miejsce w Finale Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

• III miejsce naszego ucznia w turnieju tenisa stołowego

• W sobotę 2 grudnia uczniowie naszej szkoły, który uczestniczą w projekcie  „Upowszechnianie kultury fizycznej w latach 2023-2024 - Realizacja programów mających na celu poprawę sprawności fizycznej u dzieci i młodzieży szkolnej”, wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Rzeszowie. Nasi zawodnicy świetnie się spisali. Uczeń klasy 7 Jakub Dec zdobył III miejsce! Gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów!

• I i II miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej!

• W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych zawodach piłki ręcznej. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych. W Igrzyskach Dzieci wzięli udział uczniowie klas 4-6. Drużyna chłopców i dziewcząt zajęła II miejsce. Chłopcy kl. 7 i 8 wystąpili w Mistrzostwach Młodzieży i zajęli I miejsce, które dało im awans do Mistrzostw Powiatowych. Gratulujemy!!! BO ŁĄCZY NAS PIŁKA!

• Sukces naszych uczniów na zawodach lekkoatletycznych!

• Troje uczniów naszej szkoły - Gabriel Bielecki, Lidia Kubis oraz Emilia Szpunar -  awansowało dzisiaj do indywidualnych lekkoatletycznych zawodów wojewódzkich. Zajęli wysokie miejsca 1 i 2 w zawodach powiatowych. Gratulujemy!