• Powiatowe Zawody z Piłki Ręcznej w Albigowej

• W czwartek 16.02.2023r. odbyły się Powiatowe Zawody z Piłki Ręcznej w Albigowej. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zajęła III miejsce.

• Zawody powiatowe w piłkę ręczną

• Zawody powiatowe Piłki Ręcznej w Albigowej. Chłopcy z kl. 5,6 zdobyli 4 miejsce.

• I miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Chłopców  - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

• Z wielką radością informujemy, że drużyna chłopców z klas VII-VIII zdobyła I miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Chłopców w kategorii Igrzyska Mlodzieży Szkolnej, które odbyły się w Zespole Szkół w Białobrzegach. Dziewczęta dostały awans do zawodów powiatowych, gdyż były jedyną drużyną żeńską w gminie, która się zgłosila do zawodow. Chłopakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców

• Drużyna chłopców z klas VI i VII zdobyła I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Powiatowe Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne

• W dniu 27.09.2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych,

które miały miejsce w CSR w Białobrzegach.

Kategoria Igrzyska Dzieci

Emilia Szpunar  I miejsce w skoku w dal

Magdalena Bartnik  II miejsce w skoku w dal

Anna Kulpa II miejsce w rzucie piłeczką palantową

Jakub Stafiej II miejsce w rzucie piłeczką palantową

Kategoria Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Nikola Migas II miejsce w skoku w dal

Kasjan Golenia III miejsce w rzucie oszczepem

Kacper Stafiej IV miejsce w biegu na 300m

Krzysztof Kuter V miejsce w biegu na 1000m

Emilka, Madzia, Kasjan i Nikola wzięli udział w zawodach wojewódzkich, które odbyły się na stadionie w Kolbuszowej.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!