• Zawody sportowe - rok szkolny 2019/2020

• 17 września 2019r. na obiektach GOSiR w Białobrzegach odbyły się Powiatowe Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Łucja Piątek zdeklasowała rywalki zdobywając I miejsce w rzucie oszczepem. Monika Koń II miejsce w rzucie oszczepem, a Karolina Krauz II miejsce w biegu na 300 m, a Gabriel Mach IV miejsce w biegu na 100m.

Dziękujemy i gratulujemy!

19 września 2019r. również w Białobrzegach odbyły się Powiatowe Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne (Igrzyska Dzieci), podczas których Marlena Dec zajęła II miejsce w skoku w dal, a Łucja Bagienko II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Serdeczne gratulacje!

24 i 25 września 2019r. wzięliśmy udział w Wojewódzkich Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych w Rzeszowie w dwóch kategoriach wiekowych, które zakończyły się dla nas ogromnymi sukcesami:

Łucja Piątek zdobyła IV miejsce w rzucie oszczepem, a Monika Koń VI miejsce również w rzucie.

Gratulujemy wspaniałych sukcesów!

8 listopada 2019r. w ZS w Białobrzegach odbył się gminny turniej Tenisa Stołowego (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Gabriel Mach i Maciej Bartnik zajęli wspaniałe II miejsce.

Gratulacje!

W dniu 17.02.2020r. rozegraliśmy powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie. Nasze zawodniczki dzielnie broniły wraz z Łucją Piątek na czele, która dostała dyplom dla najlepszego bramkarza turnieju. Jednak zbyt małą skuteczność rzutowa przesądziła ostatecznie o IV miejscu. Zawody upłynęły w bardzo przyjaznej atmosferze.

Dziewczętom bardzo serdecznie dziękujemy za pracę na boisku.