• Zawody sportowe - rok szkolny 2018/2019

• GminnE ZawodY w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 18 stycznia 2019r. reprezentacja chłopców naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Zawodach
          w Drużynowym Tenisie Stołowym, które odbyły się na hali Zespołu Szkół w Białobrzegach.Gabriel Mach i Maciej Bartnik świetnie się spisali jako debiutanci w takich zawodach, zajmując III miejsce i dając nadzieję na kolejne lata. Zawody przebiegły w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy Mamie Gabrysia za pomoc techniczną i organizacyjną
          smiley , a chłopcom za zaangażowanie.

WIELKI SUKCES SPORTOWY UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY!

10.01.2019r. na hali sportowej SP Nr 4 w Łańcucie odbyły się powiatowe zawody w ramach Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza wspaniała drużyna w składzie: Bagienko Natalia, Bagienko Łucja, Rachwał Weronika, Stafiej Weronika, Koń Monika, Turek Wiktoria, Dec Marlena, Malach Klaudia, Bielecka Magdalena i Krauz Anna zajęła II miejsce. W zawodach wzięło 5 drużyn, a dziewczęta przegrały tylko jeden mecz.

Bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy zawodniczkom !!!

WYGRANA W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ

13 grudnia 2018r. na hali w Białobrzegach odbyły się gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców. Chłopcy ukończyli rozgrywki na II miejscu ze względu na kontuzje, a dziewczęta wygrały cały turniej, dostając awans do zawodów powiatowych.

Skład drużyny dziewcząt: Bagienko Natalia, Bagienko Łucja, Rachwał Weronika, Stafiej Weronika, Koń Monika, Turek Wiktoria, Dec Marlena, Malach Klaudia, Bielecka Magdalena, Woźniak Wiktoria.

Skład drużyny chłopców: Mach Gabriel, Hadław Jakub, Bartnik Maciej, Rachwał Patryk, Mach Bartosz, Korzystko Patryk, Marek Mikołaj.

GRATULACJE!!!

12 grudnia 2018r. w hali sportowej w ZS w Białobrzegach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców.  Nasze dziewczęta z klas VII i VIII zajęły IV miejsce. Dziewczętom gratulujemy!!!
          Skład drużyny: Piątek Łucja, Cebula Amelia, Sigda Kornelia, Krauz Gabriela, Kuter Katarzyna, Krauz Karolina, Golenia Jesika.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

7 listopada 2018r. w hali sportowej ZS w Białobrzegach odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasi chłopcy w składzie: Filip Tomaszek, Damian Golak i Łukasz Mazur zajęli III miejsce.

Chłopcom Gratulujemy!!!

Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w indywidualnej LA

19 września 2018r. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w indywidualnej LA. Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w składzie: Monika Koń, Klaudia Malach, Weronika Rachwał, Patryk Rachwał i Bartosz Mach. GRATULACJE za piękną walkę i godne reprezentowanie szkoły.

Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnej LA

21 września 2018r. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnej LA. Udział w zawodach brało 8 szkół z naszego powiatu. Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w składzie: Piątek Łucja, Krauz Karolina, Cebula Amelia, Mazur Łukasz.

Łucja Piątek zdobyła I miejsce w powiecie w rzucie oszczepem, pokonując rywalki, tym samym uzyskując wejściówkę na zawody wojewódzkie.
          GRATULACJE za piękną walkę i godne reprezentowanie szkoły.

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

W dniu 26.09.2018r. na stadionie CWKS "Resovia" w Rzeszowie, odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce z udziałem ponad 700 zawodników z 25 powiatów, podczas którego oficjalnie zainaugurowano sportowy rok szkolny 2018/2019. Wprowadzono poczet flagowy, odczytano apel olimpijski i ślubowanie. Oficjalnej inauguracji dokonała p. Małgorzata Rauch, która podkreśliła wagę aktywności fizycznej w życiu młodego pokolenia.

W zawodach tych wzięła udział nasza uczennica Łucja Piątek, która zdobyła piękne 9 miejsce w województwie w rzucie oszczepem. Fakt ten cieszy jeszcze bardziej, gdyż Łucja zaczyna „zabawę” z oszczepem, a idzie jej tylko coraz lepiej.

Wielkie gratulacje dla Łucji i podziękowania za pracę.